Diagram - nabídka služebNabízím možnost prací. Má specializace je vývoj PHP a Java aplikací. Dále nabízím možnost poradenství s IT řešeními, správa malých a středních sítí, dodávky ICT řešení, návrhy postupů při zavádění informačních systémů do firem. Dále je možné na základě dohody nabídnout školení v mnou nabízených zaměřeních.

Za služby programování a poradenství si účtuji 900,- kč za hodinu práce. V případě spolupráce na větším projektu, bude cena stanovena na domluvě obou stran.

Nabízené produkty

napiste mi

  • Zakázkový systém – návrh a realizace zakázkového informačního systému založeného na Nette framework (firemní databáze zákazníků, systém správy projektů atp.) Ukázku takového systému je možné shlédnout na adrese http://dbis.chap.cz. Přihlašovací údaje jsou admin/admin. Vlastní realizace systému pak závisí na konkrétních požadavcích klienta (generování PDF dokumentů, ukládání souborů, návrh databázového modelu, nastavení přístupových práv atd.).
  • WordPress – tvorba zakázkových responsibilních šablon pro redakční systém WP, tvorba zakázkových modulů (např. vlastní widget pro specifické použití – např. poptávková kalkulačka).
  • Prestashop – nabízím vytvoření automatického skriptu pro plnění Vašeho obchodu – např. z externích XML feedů či jiných méně standardních zdrojů dat.
  • Datamining – nabízím možnost získání hromadných dat z webových projektů – např. emailové adresy z inzertních serverů atp.